322
70587

Carl Brandt

(Ruotsi, 1871-1930)
Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Vasarahinta
10 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Carl Brandt
(Ruotsi, 1871-1930)

Parklandskap med figurer

Signerad C. Brandt och daterad 1915. Duk 97 x 128 cm.