1084
72079

SALTKAR,

Lähtöhinta
600 - 800 SEK
57 - 76 EUR
65 - 87 USD
Vasarahinta
700 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SALTKAR,

porfyr. Älvdalen, 1800-talets början. Runt fasetterat. Diam 6 cm.

Nagg.