1020
71761

Ulf Gripenholm

(Ruotsi, Syntymävuosi 1943)
Lähtöhinta
1 500 SEK
143 EUR
163 USD
Vasarahinta
1 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Ulf Gripenholm
(Ruotsi, Syntymävuosi 1943)

"Stadsrum"

Färglitografi, signerat provtryck med dedikation och daterat 1987-89. Etat II. 36,5 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alkuperä - Provenienssi

Konstnär Karl Axel Pehrson.