Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
30
141963

Johannes Nilsen

(Ruotsi, Syntymävuosi 1979)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Vasarahinta
5 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Johannes Nilsen
(Ruotsi, Syntymävuosi 1979)

Laudo

Monogramsignerad och daterad 2007. Numrerad 4/80. Brons. Monterad på marmorsockel. Höjd 42 cm (inkl sockel).

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av Galleri Abante