Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
101
72883

Henri de Toulouse-Lautrec

(Ranska, 1864-1901)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Vasarahinta
82 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Henri de Toulouse-Lautrec
(Ranska, 1864-1901)

"Les Vieilles Histories, coverture-frontispice"

Lithograph in colours, Deuxième édition 1893. 34 x 54 cm (sheet: 44,2 x 63 cm).

Foxing all over.

Täydennyslista

Foxing all over.

Kirjallisuus

Wittrock 5.

Muut tiedot

Wittrock 5.