Fanny Churberg

(Suomi, 1845-1892)
Fanny Churberg
(Suomi, 1845-1892)

Fanny Churberg, Risukimppu Rannalla.

Signeerattu FC. Öljy kankaalle, 29,5x44 cm.

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut.

Alkuperä - Provenienssi

Gösta Stenmanin Taidesalonki.

Muut tiedot

Taulu on luultavasti maalattu Kemiönsaarella.

Lähtöhinta
4 000 - 4 500 EUR
Ota yhteyttä
Johan Wulff
Helsinki
Johan Wulff
Johtava asiantuntija taide, valokuva ja grafiikka
+358 (0)50 410 1377

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu