Henri de Toulouse-Lautrec, "Mme Marcelle Lender, en buste".
Sign. Värilitografia. Merkattu "Originallithographie in acht Farben von H. de Toulouse-Lautrec". Pan I 3". (3 état) on Vélin d'Arches paper. Kuvakoko 32x24 cm.
Iänmukaista kulumaa.
Taiteilija Ian Hellström - nykyinen omistaja.
Adhémar, nro 131.