Gunilla Kihlman

(Suomi, Syntymävuosi 1931)
Gunilla Kihlman
(Suomi, Syntymävuosi 1931)

GUNILLA KIHLMAN, "YKSIN SAARELLA".

Sign. 1975-81. Öljy kankaalle 116x105 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Modern Art Collection - MAC.

Muut tiedot

Vasarahinta
700
7 329
795
Lähtöhinta
1 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
10. marras 2015 16:40
700 EUR
5. marras 2015 12:42
500 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet