56
422742

Alfred William Finch

(Belgien/Finland, 1854-1930)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 EUR
158 000 - 211 000 SEK
17 200 - 22 900 USD
Vasarahinta
15 200 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Alfred William Finch
(Belgien/Finland, 1854-1930)

TERASSI FIESOLESSA.

Sign. Öljy kankaalle 48x60 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Valtioneuvos August Ramsayn ostama suoraan taiteilijalta, sitten nykyisen omistajan äidille.