353
236736

Alexandr Makovski

(Venäjän federaatio, 1869-1924)
Lähtöhinta
2 500 - 3 000 EUR
25 800 - 31 000 SEK
2 860 - 3 430 USD
Vasarahinta
4 200 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Alexandr Makovski

HISTORIALLINEN KAPPELI PERMIN ALUEELLA (NIKITA ROMANOVIN HAUTA).

Sign. 1910. Öljy kankaalle, liimattu levylle 39,5x27 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Suomalaisesta yksityiskokoelmasta.