"Orange Store Front, Project"
Färglitografi med kollage av tyg, omslagspapper, häftklamrar, acetatplast och galvaniserat järn. 1991. Signerad Christo och numrerad 62/100. Tryckt av Landfall Press, Chicago, utgiven av Leif Holmer Gallery, Nässjö/Claes Distner Gallery, Karlshamn. 70 x 81 cm inklusive plexiglasbox.
Galleri MDA, Helsingborg.