647
1176855

Marc Chagall

(Ranska, 1887-1985)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 800 - 4 740 EUR
4 340 - 5 430 USD
Vasarahinta
30 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Marc Chagall
(Ranska, 1887-1985)

"Village gris"

Lithograph in colours, on BFK Rives paper, signed in pencil and numbered 37/50. S: 77 x 57.5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Sydsvenska Dagbladets konstsamling.

Kirjallisuus

Mourlot 423.