1066
627908

Flamländsk skola 1600-tal

(Belgia)
Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Vasarahinta
65 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Flamländsk skola 1600-tal
(Belgia)

St. Catherine of Alexandria

Flemish school 17th Century. Copper 42 x 34 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Auction in 1882 of The Hamilton Palace collection, cat nr 1139, p. 150. There bought by W. Dyer as a work by B E Murillo.