780
379225

A Russian 19th century parcel-gilt caviar-spoon, marks of Samuel Z. Filander, S:t Petersburg 1877.

Lähtöhinta
7 000 - 7 500 SEK
670 - 718 EUR
758 - 813 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Length 19 cm, weight 95 g.

Bruksslitage.

Alkuperä - Provenienssi

Esbjörn Kronberg Collection.