A set of four Russian 19th century silver-gilt coffee-spoons, unidentified makers mark, Moscow 1880's.
Förgyllda, med dekor av cloisonnéemalj i turkost, ljusblått, mörkblått, rött och vitt.
Emaljskador.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui