Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
440
305576

Domenico Magiotti (Il Fedeli), hänen piirinsä

(Italia, 1713-1794)
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 850 - 3 800 EUR
3 260 - 4 340 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
(Italia, 1713-1794)

DOMENICO MAGIOTTI, hans krets, duk uppklistrad på pannå.

Piprökande sällskap. 90 x 116 cm.

Slitage, skador, retuscher. Duk uppklistrad på pannå, lagningar, krackelerad. Färgbortfall.