307
239928

Flamländsk skola 1700-tal

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Flamländsk skola 1700-tal

Scene with Moses

Panel 60 x 84.5 cm.

Krackelyr och ytsmuts. Mindre färgbortfall.