402
185548

Holländsk konstnär 1700-tal

(Ruotsi)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
9 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Holländsk konstnär 1700-tal
(Ruotsi)

Pastoral landscape with riding company

A pair. Gouache and watercolor, each 16,5 x 23 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Former in Warner Groens (1770-1834) collections, Stockholm, after in succession.