837
100565

A Josef Frank floor lamp, Firma Svenskt Tenn.

Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
478 - 573 EUR
542 - 651 USD
Vasarahinta
22 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Modell G 2431. Mässing och grågrönt läder, rund fot, tre böjbara armar med skärmar i vitt. Höjd 150 cm.

Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Estrid Ericsons familj.