161
137891

Axel Törneman

(Ruotsi, 1880-1925)
Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK
7 750 - 9 690 EUR
8 870 - 11 100 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Axel Törneman
(Ruotsi, 1880-1925)

Kvinnor

Signerad Törneman och daterad 1915. Duk 73 x 92 cm.