Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
905
85989

A pair of late Gustavian stools.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
14 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Vitmålade. Stoppad sits. Korslagda svängda ben. Dekor av bladsnitt. (2)

Skador och lagningar.