72
75037

Anna Palm de Rosa

(Ruotsi, 1859-1924)
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Vasarahinta
44 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Anna Palm de Rosa
(Ruotsi, 1859-1924)

"Utanför Stockholm"

Signerad Anna Palm. Akvarell 25 x 39 cm.