417
93751

Jacob Axel Gillberg

(Ruotsi, 1769-1845)
Lähtöhinta
4 000 - 4 500 SEK
382 - 430 EUR
434 - 488 USD
Vasarahinta
4 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Jacob Axel Gillberg
(Ruotsi, 1769-1845)

Officer med svärdsordern

Miniatyr. Signerad Gillberg och daterad 1809. Gouache på ben, oval 6 x 5 cm. Guldinfattad.