392D
97105

Magnus von Wright

(Suomi, 1805-1868)
Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
478 - 573 EUR
542 - 651 USD
Vasarahinta
5 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Magnus von Wright
(Suomi, 1805-1868)

Studier av blåbärs- och lingonbuskar och svampar

Signerad M v W och daterad 23 sep -55. Kolteckning 30,5 x 44,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

A Fabritius