Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
1128
92987

Sergey Tehekhonin

(Venäjän federaatio, 1878-1936)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 420 - 2 910 EUR
2 770 - 3 330 USD
Vasarahinta
37 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Sergey Tehekhonin

Stilleben med klöverblommor och citron

Unknown artist. Indistinctly signed and dated 1917. Aquarelle 32,5 x 25,5 cm.