1197
80249

A Hertha Hillfon earthenware sculpture, 1960´s.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Vasarahinta
4 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Lergods, fantasifigurer i relief, delvis glaserade. Signerad HILLFON. Höjd 36,5 cm.

Skador. (2)