Orange vas, cylinderform, diam. 19, h 23. Vas, rektangulär form med kvadratisk dekor, h 19, b 15 samt mindre vas med runda former, dekor av olivgrön mörk glasmassa med mjuk mynning, h 17.
Smärre slitage, rispor samt repor.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.