ALLEN JONES, 7 litografier, serigrafi samt aluminiummultipel, signerad och numrerad 29/200
"Shoe box". Utförd 1968. Edition: Petersburg Press, London. Litografiernas ramars innermått 34,5 x 26, varierande bildstorlek.
Ej examinerad ur ram. Något vågiga. En ram med skadat glas. Skoboxen med skador och tejprester.