Bestående av;
8 knivar, (längd 21 cm),
8 gafflar (längd 17,5 cm),
6 knivar (längd 17 cm),
6 gafflar (längd 16 cm),
9 skedar (längd 18 cm),
5 skedar (längd 16,5 cm),
12 skedar (längd 14 cm),
2 smörgåsbestick,
1 serveringssked,
1 serveringsgaffel,
2 såsskedar.
Bruksslitage, smärre repor och fläckar.