Frihetskrigets minnesmedalj, 2 stycken medaljer Svenska brigaden, 2 stycken frihetskors 1918 samt minnesmedaljen från erövringen av Tammerfors. Höjd ca 7-8 cm inklusive tygband. Två monterade på spänne.
Slitage. Smärre emaljskador. Den lösa svenska brigaden medaljen med skadat band.