BOKSERIE, 28 delar, "Resa genom länder" bandkomposition Gunnar Brusewitz. Numrerade. IPC, 1990-tal.

Inbundna, guldsnitt. Med skyddsomslag. International Publishing Company. 29x23,5 cm. Argentina, Australien, Brasilien, Canada, Costa Rica, Danmark, Finland, Frankrike, Grekland, Holland Indien, Irland, Island, Israel, Karibiska övärlden, Kenya, Kina, Norge, Nya Zeeland, Peru, Ryssland, Schweiz, Spanien, Storbritannien, Sverige, Sydafrika, Turkiet, Österrike.

Ej genomgångna. Smärre bruksslitage.

Auction closed
200 EUR
The auction is closed.