Pelikanpennan i svart plast med mässingsdetalj och randdekor. Askapennan i marmorimiterande plast och mässingsdetalj med dekor av meanderslinga. Märkta på locken. Längd 10-12 cm.
Ej funktionstestade. Slitage, repor. Askapennan med spricka i locket.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.