BESTICKSERVIS, 98 delar, silver, K. Anderson, Stockholm 1918-29. Importstämplar. Tot ca 4988 gram.

12 matgafflar, 12 matknivar, 12 matskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 2 smörknivar, 12 teskedar, 12 kaffeskedar. Längd 10-25 cm. Knivarna med rostfria blad.

Slitage, repor.

Auction closed
8 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed