VÄSKA, "Kelly 35", Hermès, 2005.
Brunt skinn med ljusa stickningar. Spänne med guldfärgad metall. Två avtagbara axelremmar, varav en troligen av annat läder. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE". Spänne märkt: "HERMÈS-PARIS " samt artisanstämplar och årsstämpel, "I" i kvadrat. Lås och nyckelhållare med nycklar medföljer. Fodrad med matchande brunt skinn, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Ca 35 x 14 x 25 cm. Dustbag medföljer.
Bruksslitage. Repor. Enstaka märken.