Uppläggningsgaffel och kniv för fisk. En uppläggningssked med avvikande design. Blad av stål. Delvis förgyllda. Längd 26 - 31 cm. Etui medföljer.
Slitage, repor. Anlöpningar. Visst bortfall av förgyllning. Lagning vid gaffelns fäste.