Ram nummer 203702. Motor nummer 4962008. Mätarställning ca 1056 mil. Lackerad i vit samt guld. Automatlåda.
Ej funktionstestad/funktion garanteras ej. Ej genomgången. Bruksskick. Anlupen, slitage.