VÄSKA och BÄLTEN, 2 st, Mulberry.
Fodrad väska med justerbar axelrem. Brunt congoläder, detaljer i mässing.
En dragkedsförsedd innerficka.
Märkt med numrering på numrerad plakett samt etikettmärkt "Mulberry MADE IN ENGLAND".
Bredd 18 cm, höjd 21,5 cm, djup 3 cm.
Skärpen i brunt congoläder. Märkta "Mulberry Company MADE IN ENGLAND".
75-88 cm respektive 73-95 cm.
Slitage, bältena med märkbart slitage.