ÅKE LANGE, silver gelatin fotografi, vintage, 1936-37, signerad a tergo med estatestämpel.
Text a tergo: "Duvmatning vid Räntmästaretrappan, vintern 1936-37 Kl ca 11." Bildstrl: 29x23 cm.
Smärre slitage.
Fotografens familj. Detta är enligt uppgift ett unikat ur Åke Langes kvarlåtenskap.