MATTA, semiantik, Kayseri Saff. Ca 280x97 cm.

Nio fält med polykroma nischer, olika djur och träd. Smal blåmelerad huvudbård med blom-och palmettranka.

Slitage, något smutsig, fläckar. Kortsidor med med skador.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed