HÖRNSKÄNK, delvis gustaviansk och 1800-talets början.

Gråmålad. En dörr. Skiva med sarg. Sex ben. Bredd 121, djup 73, höjd 115 cm. Nyckel finns.

Senare bemålning, ben och sarg. Ursprungligen troligen underskåp. Smärre slitage, repor och märken.

Auction closed
6 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed