ROLAND SVENSSON, 8 litografier i mapp, "Tristan da Cunha", numrerade och signerade.
I mappen ingår sju inramade original-litografier i färg samt inramad karta. Lös mapp medföljer. Olika bladstorlek, höjd ca 22-31 cm. Längd ca 39-45 cm.
Ej examinerad ur ram.