PARTI DOCKHUSMÖBLER, cirka 70 delar, 1800-talets slut-/1900-talets början.

Bland annat skåp och byråer i jugend-stil. Kakelugn, spegel, stolar, kanapé, soffa, piano, dockor, marmorbord, porslin, lampa, klocka och metallföremål. Högsta höjd 19 cm.

Bruksslitage. Ställvis hårdare slitage. Skador. Ej fullständigt genomgånget.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.