Canvas samt ljusbruna skinndetaljer. Dekor av bland annat monogram. Fodrad med ett fack försett med dragkedja invändigt. Med ställbar axelrem. Längd ca 25, bredd ca 5, höjd ca 15 cm.
Bruksslitage, repor och märken. Skinn med mindre torrsprickor.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.