INGE SCHIÖLER, 6 st, färgserigrafier, en signerad, övriga stämpelsignerade, numrerade 122/195.
I mappen "Sex grafiska blad från Koster- Hav, kobbar och skär". "Strand, Öddö", "Kosterfjorden II", "Fiskeläge, Kostersundet", "Åskväder", "Kostervik" samt "Havsvik". Oramade. Bladens mått 50 x 56 cm.
Sedvanligt ytslitage. Mapp med skador.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.