Två med driven dekor av blomster varav den ena invändigt förgylld. Den tredje med stiliserad, graverad dekor, bl a löpande hund. Två pokaler bottenfyllda. Den ena i låghaltigt silver. Höjd 20-33 cm.
Smärre slitage. Smärre bucklor. Locket med smärre sprickor.