Bl a medalj av 1 klass av Finlands Vita Ros orden, medalj av Finska Lejons orden och Finlands Frihetskors av 4 klass med svärd. Totallängd ca 3,5-11 cm.
Slitage och repor, diplomen med fläckar, spår av veck och kantskador.