Dover-liknande dekor. Tolv matgafflar, 13 matknivar, tolv matskedar. Tolv förrättsgafflar och tolv förrättsknivar. Tolv dessertskedar. Tolv fiskgafflar och tolv fiskknivar. Tolv tårtgafflar. Tolv kaffeskedar. En soppslev. Tre diverse serveringsbestick. En smörkniv.
Bruksslitage. Mindre repor.