VÄSKA, Christian Dior.
Fodrad, dragkedsförsedd väska med justerbar axelrem. Logomärkt tyg, detaljer i lackläder, plast, strass och "CD"-märkt metall.
En dragkedsförsedd innerficka.
Märkt "Christian Dior PARIS" på numrerad etikett.
Bredd 20 cm, höjd 22,5 cm, djup 9 cm.
Smärre slitage, liten fläck.