VÄSKA, "Trocadero", Louis Vuitton.
Grönt Epi-läder märkt "LV". Utvändigt ett fack. Invändigt svart konstläder, ett fack med dragkedja. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france". 24 x 16 x 6 cm.
Slitage. Repor. Skadat/klibbigt foder i innerficka samt ytterfack (behövs sannolikt bytas)