Ett par runda toilettedosor, Stockholm 1845, rektangulär dosa, Ryssland, dosa med plån, två pillerdosor, cigarettetui. Längd 4-8 cm.
Slitage, repor, toilettedosorna med graverade initialer. Mindre bucklor. Cigarettetui med invändig gravyr.